Schermvereniging Scaramouche

Scaramouche jeugddag 2010.


3 juli 2010

Afgelopen zaterdag is de jeugddag voor Scaramouche leden gehouden.
Kuikens tot en met cadetten konden zich hiervoor opgeven wat uiteindelijk 35 deelnemers opleverde.

Op het programma stond eens een keer geen schermen maar wel andere leuke dingen.

De dag begon om 10 uur met een warming-up gegeven door Cheryl de Jong en Jana Janssen (leuk gedaan dames). Na de warming-up was iedereen wel toe aan een verfrissend drankje. Vervolgens ging de grotere jeugd naar de buurman (het klimcentrum) voor een lesje klimmen.
De kleinere jeugd werd op het grasveld achter het zwembad vermaakt met diverse spelletjes.
Om half een werden de frieten gebracht met voor iedereen een kroket of frikandel en een ijsje als toetje.

Na het eten was het natuurlijk tijd voor een verkoelende duik in het zwembad van De grote Koppel.
Om vier uur werden we het zwembad uitgegooid en ging iedereen weer terug naar het schermcentrum. Nog even voetbal kijken of in de zaal zelf voetballen waarna de dag ten einde was en ouders hun kinderen weer kwamen ophalen (gelukkig).
Het was een geweldig leuke dag.

Het bestuur bedankt Karen de Bruin, Marit Derksen en Arvid Oostveen voor het organiseren van deze dag. Uiteraard bedanken we de vrijwilligers Marcel Peters, Fred Cornelissen, Anita Smeets, Floor Verdouw, Sebastiaan Combé, Sven Stijlaart en Kim Janssen voor al hun werkzaamheden. Zonder hen was deze dag niet mogelijk geweest.
Extra dank aan Arvid voor het beschikbaar stellen van het schermcentrum voor deze dag en aan de Club van 100 voor de financiële middelen om deze dag mogelijk te maken.

De foto's staan in het hoofdmenu onder foto-albums.



 


Schermen bij Scaramouche: dat moet je gedaan hebben!