Schermvereniging Scaramouche

Mats Stijlaart beste Nederlander tijdens EJC in Odense.


2 november 2009

Tijdens de Europese Junioren Kampioenschappen in Odense is het Stijlaart niet gelukt om een podiumplaats te veroveren.
Na een goede voorronde met 5 winstpartijen en een krappe verliespartij (3-4) tegen de Pool Janda, plaatste Mats zich hoog op het tableau.
De partij tegen de Spanjaard Jorge Pla Vallbe wist Stijlaart te winnen met 15-13 maar op zijn volgende ontmoeting met Sanita (GER), kreeg Stijlaart niet goed grip.
De uiteindelijke zilveren medaillewinnaar Sanita trok deze partij met 15-11 naar zich toe.

Gerben Engelen kwam helaas niet door de voorronde. Tristan Tulen kwam tijdens de eliminatiepartij de Italiaan Garozzo tegen en Leon Haagman de Ukraïner Telnykh. Beide jongens moesten de winst met 15-9 uit handen geven.

In november, december en januari staan nog vier kwalificatiewedstrijden op het programma: Madrid (ESP), Aix en Provence (FRA), Burg Steinfurt (GER) en Boedapest (HUN).

Op 19 en 20 december worden in Roermond de Nederlandse Jeugd Kampioenschappen Schermen gehouden, waar Stijlaart (3-voudig titelhouder Floret Junioren) en zijn floret collegae wederom zullen strijden om de titel.
 

Resultaten

  1. GAROZZO Danielle (ITA)
  2. SANITA André (GER)
  3. LECOCQ Hans Joachim (BEL) en NAKIS Theodoros (GRE)

Nederlanders

  1. STIJLAART Mats
  2. HAAGMAN Leon
  3. TULEN Tristan
  4. ENGELEN Gerben.

 

 



 


Schermen bij Scaramouche: dat moet je gedaan hebben!